25 032 ₴/комплект
Показати оптові ціни


Комплект для автоматизації воріт довжиною до 7 м і вагою до 600 кг








Автоматика сумісна з набором живлення від сонячного світла SoleKit і лінійкою бездротових аксесуарів.
16 секунд для відкриття 3 м воріт.
Кінцеві вимикачі розміщені в моторі.
Можливість установки фотоелемента безпосередньо в привід.
Можливість додати зовнішню розблокування, підключення до 500 Вт для освітлення території.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення автоматики | Для відкатних воріт |
| Максимальна ширина стулки | 7 м |
| Максимальна вага стулки | 600 кг |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Потужність | 420 Вт |
| Напруга живлення | 24 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Комплектація | |
| Привід для воріт | Так |
| Фотоелементи безпеки | Так |
| Сигнальна лампа | Так |
| Приймач | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Пульт управління | 2 шт. |
| Аксесуари | Фотоелементи + лампа |
| Зубчата рейка | 4 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Маса, кг | 15 |
| Розміри, мм | 248х216х305 |