


15 330 ₴
Показати оптові ціни






Чому варто купити NICE Robo 1000:











Інтернет-магазин I-Vorota — надійний партнер, який допоможе Вам розібратися в особливостях приводів і купити автоматику на ворота яка задовольнить всі ваші потреби!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nice |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення автоматики | Для відкатних воріт |
| Максимальна ширина стулки | 5 м |
| Максимальна вага стулки | 600 кг |
| Швидкість руху стулки | 0.18 м/хв |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Тип приводу | Відкатної |
| Інтенсивність роботи, % | 30 |
| Тягове зусилля, Н | 560 Н |
| Тип кінцевого вимикача | Механічний |
| Кінцевик | так |
| Комплектація | |
| Привід для воріт | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Приймач | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Відкатні Ворота |